Koronavirüs Salgınına Karşı Kekik Çayı Mucizesi

  Google News Abone Ol   23 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanmış ve 291 defa okunmuştur.  

Koronavirüs Salgınına Karşı Kekik Çayı Mucizesi .. Kekik çayı ve kekik yağı ; Koronavirüs hastalığına (COVID-19) karşı mucizevi bir iyileşme vede koruma sağlıyor.

 

Kekik Çayı

 

Koronavirüse Salgınına Karşı Kekik Çayı Mucizesi
Koronavirüse Salgınına Karşı Kekik Çayı Mucizesi

 

 

Kekik Çayının Faydaları Nelerdir?

 

Kekik mikrop ve virüs öldürücü özelliği ile kuvvetli bir antiseptik, antimikrobik olan muhteşem bitkidir. Başta üst solunum yollarına iyi gelen kekik ; Bedeni kuvvetlendirir, Hazmı kolaylaştırır, İştahsızlığı giderir, Sinirleri kuvvetlendirir, Kalp çarpıntılarını keser, Bağırsak iltihabını iyileştirir, Salgı bezlerinin düzenli çalışmasını sağlar, Böbreklerde ve mesanedeki mikropları öldürür, Kanser hücrelerinin yeni damar oluşturmasını önler, Müzmin öksürük, astım, bronşit ve zatürreyi tedavi eder, Nefes açar astım tedavi eder, Grip, nezle ve anjinde tedavi eder, Kekik suyu romatizma ağrılarını dindirir, Kandaki şeker miktarını azaltır.

 

 

Kekik çayı koronavirüse karşı en etkili doğal tedavi yöntemlerinden birisidir. Bunu size öneriyoruz. Kekik çayı vücuttaki bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

 

 

Peki kekik çayı nasıl yapılır?

 

Önce su fokur fokur kaynatılır. Sonrasında kaynamış bir fincan suyun üstüne iki tatlı kaşığı kekik eklenir , kekikli su karışımı iki dakika daha kaynar sonrasında beş dakika demlenmeye bırakılır. İsteğe bağlı olarak içine limon eklenebilir şeker atılabilir.

 

Kekik Yağı Nasıl Kullanılır?

 

Kekik yağı su ile seyreltilerek kullanılır. Örnekleyecek olursak bir bardak suya iki damla kekik yağı eklenebilir. Bu su göğüs kafesine sürülür ve içilebilir.

 

Kekik Suyu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kekik suyu her sabah tok karnına bir su bardağına üç dört damla damlatıp içilirse vücuda resmen şifa kaynağıdır. Kekik suyu çok keskin olduğundan sulandırılmadan direk içilmez.

 


Koronavirüs Salgınına Karşı Kekik Çayı Mucizesi