Güncel Kadın Blogu , Aşk , Astrolji , Makyaj , Yeni Trendler , Moda , Sağlık , Bebek , Yemek

Showing: 6 RESULTS
Böcek ve Sineklerden Koronavirüs Bulaşır Mı?

Böcek ve Sineklerden Koronavirüs Bulaşır Mı? Pandemi halen devam ediyor peki sivri sinek , kara sinek ve hamam böceği gibi canlılar insanlara korona virüs bulaştırır mı?

George Soros uyardı !! İstisnai durumlar istisnai önlemler gerektirir

George Soros uyardı !! İstisnai durumlar istisnai önlemler gerektirir .. Milyarder yatırımcı ve hayırsever George Soros, koronavirüsün Avrupa Birliği’ni (AB) tehtid ettiğini söyledi.

Bikini ile hizmet veren Rus Hemşire

Bikini ile hizmet veren Rus Hemşire .. Rusya’nın Tula kentinde bir hemşire Koronavirüs (COVID-19) hastalarına içinde giysi olamadan sadece bikini ve şeffaf koruyucu elbise ile hizmet verdi.

Amerika Birleşik Devletleri'nde Coronavirus yüzünden ölenlerin sayısı 90.000'i aştı

Amerika Birleşik Devletleri’nde Coronavirus yüzünden ölenlerin sayısı 90.000’i aştı. 50 Eyalet buna rağmen normalleşme adımlarını atmakta kararlı. Amerika’da 90 bin ölüm var çözüm ise maalesef yok !!!

Maske takmak, koronavirüs bulaşmasını engeller mi tartışması

Maske takmak, koronavirüs bulaşmasını engeller mi tartışması tüm Dünya genelinde alev almış durumda. Ülke yöneticileri ile halk arasında yer yer farklı fikirler olsada bütün Dünya genelindeki fikir maskenin bulaş riskini mininum seviyeye indirdiği yönünde.   Pandemi sırasında maske takmanın etkinliği konusundaki tartışmalar devam ederken, yeni bir çalışma ortamı germeye yetti de arttı bile. Hong Kong’daki …

Corona Virüsü Nedir? Nasıl Bulaşır? Tedavi Yolları Nelerdir?

Corona Virüsü Nedir? Corona Virüsü Nasıl Bulaşır? Corona Virüsü’nün Tedavi Yolları Nelerdir? Korona Virüsü Belirtileri Nelerdir?