Güncel Kadın Blogu , Aşk , Astroloji , Makyaj , Yeni Trendler , Moda , Sağlık , Bebek , Yemek

Gösteriliyor: 122 Sonuçlar
İngiltere Koronavirüs Mutasyon Ne Demek?

İngiltere Koronavirüs Mutasyon Ne Demek?

İngiltere Koronavirüs Mutasyon Ne Demek? Covid-19 Mutasyona Uğradı !! Peki Bu Ne Anlama Gelmekte, Mutasyon Nedir? Mutasyon Ne Demek? B117 virüsü (Covid-20) Nedir?

Bermuda Şeytan Üçgeni

Bermuda Şeytan Üçgeni

Bermuda Şeytan Üçgeni .. Yıllardan beridir bilinmesi üzerine gerçek olan ve hala konuşulan konular arasında yer alan bu bölge, Atlantik okyanusundaki okyanus akıntıların etkisi ile meydana geldiği doğalgaz kaynağını oluşturduğu düşünülen bölgenin adı olarak bilinmektedir.

Kayıp Şair’den “Dönem” klibi

Son yıllarda televizyon ekranlarında izleme rekorları kıran Dönem dizilerinin yeni rakibi dönem klipleri olacak gibi gözüküyor. Birçok ünlü isim ile düet yapan Kayıp Şair Aranjörlüğünü Mustafa Arapoğlu’nun üstlendiği “Sen” (Artık gelmesen de olur) isimli şiirine, bu kez de İki Gözüm Ahmet filmi başrol oyuncusu ve yorumcu Özgür Tüzer ile düet yaptı. İlk kez bir şiire …

Yeni nesil Karavan Parklar geliyor

Yeni nesil Karavan Parklar geliyor

Yeni nesil Karavan Parklar geliyor .. 2020 yılında dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle turizm alışkanlıklarımızda ciddi anlamda değişiklikler yaşanıyor.

Türkiye Merkez Bankası FAST Ödeme Sistemi Nedir?

Türkiye Merkez Bankası FAST Ödeme Sistemi Nedir?

Türkiye Merkez Bankası FAST Ödeme Sistemi Nedir? 7 Gün 24 Saat Kullanılabilecek Olan Yeni Bir Para Transferi Sisteminin Kısaltılmış Adıdır. FAST Fonların Anlık ve Sürekli Transferi Anlamına Gelmektedir.