Güncel Kadın Blogu , Aşk , Astroloji , Makyaj , Yeni Trendler , Moda , Sağlık , Bebek , Yemek

Gösteriliyor: 17 Sonuçlar
Çocuk Zekâsı Nasıl Geliştirilir?

Çocuk Zekâsı Nasıl Geliştirilir?

Çocuk Zekâsı Nasıl Geliştirilir? Zekâ konusu hem genetik hem de çevresel olarak açıklanabilen, her iki faktörün de etkisinde olan bir kavramdır.

Bebek Kapı Süsü

Bebek Kapı Süsü

Bebek Kapı Süsü (baby shower – baby door decoration) .. Yeni doğan bebek için kapı dekorasyonu ve bebek partisi malzemeleri , kız bebek kapı süsü, erkek bebek kapı süsü

Bebek Resimleri

Bebek Resimleri

Bebek Resimleri , çok tatlı şirin güzel bebek resimleri 2021 .. Bu bebek resimlerini çok seveceksiniz.. Bebek fotoları bunlar çok tatlışlar !!! 

Çin Takvimi

Çin Takvimi

Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti Belirleme Çin takvimi, bilimsel gerçekliğe dayanmamakta. Bundan dolayı kesin bir sonuç beklemek doğru olmayacaktır. Batıl inanç olsa bile takvimde yapılan tahminler %70-90 arasında doğruluk payı olduğunu bizlere göstermektedir. Özellikle de yeni bebek sahibi olacak çiftler için ultrasondan öncesinde bebeklerin cinsiyetiyle alakalı meraklarını gidermeleri için kullanmış oldukları yöntemlerden birisidir. Tabii ki …

Çin Takvimi ve Rus Takvimi Hesaplaması Nedir?

Çin Takvimi ve Rus Takvimi Hesaplaması Nedir?

Çin Takvimi ve Rus Takvimi Hesaplaması Nedir? Bebek Cinsiyeti Önceden Belirlenebilir Mi? Doğacak Bebeğin Cinsiyetini Siz Seçin !! Erkek Yada Kız Bebek Olmasını Siz Tayin Edebilirsiniz !!

Pediatrik Rehabilitasyon Nedir?

Pediatrik Rehabilitasyon Nedir?

Pediatrik Rehabilitasyon Nedir? Bebekte ay ay dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Çocuklarda ya da bebeklerde kaba ve ince motor aktivitelerde gelişimsel gecikmeler ailelerin endişelenmesinin en büyük sebebi olarak karşımıza çıkıyor.

Bebeklerin Bilinmeyen Dünyasına Hoşgeldiniz

Bebeklerin Bilinmeyen Dünyasına Hoşgeldiniz

Bebeklerin Bilinmeyen Dünyasına Hoşgeldiniz .. Anne ve Bebek Arasındaki O Özel Bağ Evrenseldir. Din Dil Irk Fark Etmez Çok Ama Çok Özeldir..   Günümüz dünyasında anne olmak gerçekten çok zorlaştı. Gebe kalabilmek için kadınlar devamlı sağlıklı beslenip spor yapmakta düzgün bir hayat yaşamaya çalışmaktalar. Lalin sadece beslenme vede spor ile maalesef hamile kalınmamakta. Çin takvimi …

Rus Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti Belirleme

Rus Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti Belirleme

Rus Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti Belirleme .. Rus takvimi ; Ruslar tarafından ortaya çıkarılmış, anne ve babanın doğum günleri ve annenin son adet tarihi bilgisinde yararlanarak bebeğin cinsiyetini tahmin eden bir yöntemdir.

Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyeti Nasıl Belirlenir?

Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyeti Nasıl Belirlenir?

Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyeti Nasıl Belirlenir? 2020 , 2021 , 2022 Çin takvimi ile bebek cinsiyeti belirleme tablosu.. Bebeğinizin cinsiyetini belirlemek artık elinizde. Erkek bebek mi? Kız bebek mi olsun seçim size ait. Çin Takvimi Nedir? Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyeti Nasıl Belirlenir? Çocuk bekleyen ailelerin kafalarında belirli bir isim oluşturmak için bebeklerinin cinsiyetlerini …

Kolay Bebek Uyutma Teknikleri Nelerdir?

Kolay Bebek Uyutma Teknikleri Nelerdir?

Kolay Bebek Uyutma Teknikleri Nelerdir? Bebeklerde Uyku Sorunu Neden Olur? Çoğu ebeveynin belki de en büyük şikâyeti uyku sorunudur. Geceleri battaniye içinde veyahut ayakta sallamak, kucakta pışpışlamak çözüm olmaz.